O nás

Spolek Královopolských Patriotů (KPP) je lokální organizace, jejímž cílem je podpora rozvoje městské části Královo Pole, její propagace a pomoc při vytváření důstojného prostředí pro život v této městské části. Sdružuje pouze občany této městské části, kterým není lhostejné prostředí, ve kterém žijí, mají zájem o spolkový život a hlásí se k historickému odkazu bývalého města Královo Pole. Podporujeme konzervativní hodnoty, hlásíme se k tradicionalismu, v rozhodovacích procesech zastáváme zdravý selský rozum a pěstujeme hrdost k prostoru, kde se člověk narodil, nebo kde působí.

Historie hnutí

Hnutí Královopolští patrioti vzniklo na jaře 2010 s cílem aktivně působit v samosprávných orgánech městské části. Již na podzim toho roku výsledkem skoro 9% získalo 2 mandáty v místním zastupitelstvu. V komunálních volbách 2014, 2018 a 2022 se podařilo vždy obhájit 2 mandáty a můžeme se tedy dále snažit naše myšlenky prosazovat v orgánech městské části.

Naše cíle

Našim nejbližším cílem je účast v nadcházejících komunálních volbách a v případě úspěchu podpora rozvoje Králova Pole i prostřednictvím samosprávných orgánů.

Bankovní spojení:

číslo transparentního účtu: 5518099001/5500

Připojená videa