Ustavující zastupitelstvo

29. 10. 2014 | 3.11.2014 v 16:30

images5V95FI38

V pondělí 3.11.2014 od 16:30 proběhne v Králově Poli ustavující zastupitelstvo. Nová koalice se zřejmě dle hesla - že více spojuje společné nebezpečí, než společné cíle, dokázala shodnout na rozdělení křesílek. Horší už to s ohledem na rozdílnost názorů půjde s programem. Ale nepochybujeme o tom, že někteří jedinci dokáží své názorové kotrmelce hravě vysvětlit.
Při vyjednáváních o programových průnicích a budoucích koalicích jsme se shodli s ANO a TOP 09 na potřebných krocích pro Královo Pole. Obě uskupení deklarovala ochotu tyto změny podporovat, obě zavrhovala koalici s ČSSD a koalici s převahou jednoho hlasu. Den se se dnem sešel a výsledek je už znám. Dvě zásady platit přestaly a jednotlivé body programu teprve ukáže čas, jak byly myšleny vážně, nebo zda se opět za něco výkupčí. KPP kupčit s programem odmítá a je připraveno pokračovat v opoziční práci.
Příští týden vám tedy přineseme první report z průběhu dělení kořisti a časem se uvidí, jak jednotlivé subjekty myslely své představy o fungování Králova Pole vážně.
Na přiloženém videu ukázka povolebního vyjednávání :-D 

Svolánka.pdf

Připojená videa